Apie mane

Mano vardas Viktorija. Esu sertifikuota integralios sveikatos mentorė ir funkcinės mitybos specialistė. Asmeninė kelionė geresnės savijautos ir sveikatos link atvedė mane būtent ten, kur esu dabar. Šiame kelyje jaučiuosi kaip niekada savimi, stipriai realizuojanti savo potencialą.

Bostone baigiau vieno žymiausių JAV natūropatijos mokslų daktaro autorines studijas. Niujorko integruotos mitybos institute įgijau Sveikatos mentoriaus diplomą ir papildomus sertifikatus su hormonų pusiausvyros ir virškinimo sistemos atstatymo specializacija. Pasirinkau būtent šį institutą, nes jis – stipriausias šioje srityje – daugiau nei trisdešimt metų gyvuojantis institutas JAV. Abi programos akredituotos „National Board for Health & Wellness Coaching“ ir „International Association of Health Coaches.“

Esu aktyvi „Institute of Functional Medicine“ įstaigos narė, tad turiu galimybę nuolat tobulinti žinias šio instituto organizuojamuose webinaruose ir konferencijose, turiu prieigą prie naujausios mokslinės medžiagos. Sveikatos mentorystė man – ne tik žinios ir įgyta kvalifikacija, bet ir tai, kuo  gyvenu kasdien, mokausi, gilinu žinias ir nežadu sustoti.

Mano pareiga, pasitelkus kompetenciją ir žinias, bendradarbiaujant su specialistais, medikais, įvertinti kiekvieną, net smulkiausią sveikatos faktorių, su didele pagarba ir kantrybe Jūsų gyvenime atstatyti pusiausvyrą ir lydėti kelyje siekiant sveikatingumo, produktyvumo ir energijos. Esu ir būsiu šalia tų, kurie nori gyventi sveikiau nei gyvena šiandien, ir tų, kurie nori rūpintis savimi iš vidaus. Labai svarbu sveikti ne tik fiziškai, bet ir surasti balansą su subtiliąja mūsų puse – emocine savijauta, kuri veikia ne tik mus, bet ir santykius su aplinkiniais. Žinau, kad mano sukauptos žinios gali padėti išspręsti ne tik sveikatos negalavimus, bet ir pakeisti įsišaknijusius įpročius, mąstyseną ir gyvenimo būdą.

Šis kelias – tai ryšio su žmogumi kūrimas, kuomet jis nėra teisiamas ar smerkiamas, bet priimamas toks, koks yra iš tikrųjų, ir jam stengiamasi padėti. Esu pasiruošusi Jus lydėti šiame kelyje, kad tikslas – Jūsų pagerėjusi sveikata ir savijauta – ne tik būtų pasiektas, bet ir taptų kasdieniu palydovu ir džiaugsmo šaltiniu.

  • Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Hormone health, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Gut health, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Toxicity and detoxification, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Integrative Health Practitioner Level 1, Boston,US
  • Integrative Health Practitioner Level 2, Boston, US
  • Dnalife® Certification courses and trainings
  • Membership at Institute for Functional medicine (IFM)

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą, mes informuosime, kai prekė bus sandėlyje.
NEMOKAMAS pristatymas nuo 60 Eur