Baltosios arbatos papildymas Teministeriet 150 White Elderflower Champagne

12,90 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Išparduota!

Vasara ištisus metus su šiuo lengvu baltosios arbatos, šampano ir visų mėgstamų kaulavaisių persikų deriniu. Su šeivamedžio žiedais, kad visi skoniai atgytų, užtikrinant, kad kiekvienas arbatos puodelis išliktų viliojančiame aromate.

Kiekis
50g
Sudėtis
Baltoji arbata
Persikai
Šeivamedžio žiedai
Šampano aromatas
Kas tai?

Išskirtinio aromato baltoji arbata Teministeriet – „150“. Mėgaukitės vasara ištisus metus su šiuo lengvu baltosios arbatos, šampano ir saldžiųjų persikų deriniu. Su šeivamedžio žiedais, kad visi skoniai atgytų, užtikrinant, jog kiekvienas puodelis džiugintų išskirtiniu aromatu. Baltoji arbata ne tik itin turtinga antioksidantais, taip pat daugelyje tyrimų pabrėžiama jos priešuždegiminė nauda.

Ši lengva ir elegantiška arbata, skirta vaišinti draugus ir šeimos narius visą dieną. Ji tikrai taps Jūsų slaptu receptu kaip pradžiuginti save ir artimuosius.

Naudojimas

Užpilkite 70 laipsnių temperatūros vandeniu ir leiskite pritraukti 2-4 minutes.

Idealiai tinka ir atšaldyta kaip vakarėlių gėrimas. Įdėkite šviežiai supjaustytų persikų griežinėlių ir paverskite ją dar vaisiškesne. Taip pat galima maišyti su sodos vandeniu ir taip atsivėsinti karštą vasaros dieną.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!