Kenkô tualetinis vanduo vaikams Sol

40,00 67,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Įkvėpta ir sukurta bendradarbiaujant su mamomis. Unikalus tualetinis vanduo vaikams (4 m.+), laimė butelyje. Kvapas siekia įkūnyti džiaugsmingas akimirkas bei gražiame stikliniame butelyje saugoti nepamirštamus šeimos prisiminimus.

Kenkô tualetinio vandens Sol kvapas šiltas ir tyras su sandalmedžio aliejumi, burbono vanile ir morkos šerdimi, suteikia aksominį ir spalvingą prisilietimą.

Tūris
50ml
Privalumai
100% natūralus ir veganiškas
Kas tai?

Įkvėpta ir sukurta bendradarbiaujant su mamomis. Šiuo kvapu siekiama įkūnyti džiaugsmingas akimirkas bei gražiame stikliniame butelyje išsaugoti nepamirštamus šeimos prisiminimus.

Su šiuo 100% natūraliu tualetiniu vandeniu Kenkô nori pagerbti jūsų ryšį su vaiku, kvapas, kuris jūsų brangųjį apgaubs mamos meile ir bus gražiausių vaikystės prisiminimų išraiška.

Kvapas Sol, kurį įsivaizduoja Brazilijoje gimusi Leo ir Lunos motina Thammy Salcedo, pasižymi elegantišku ir spalvingu stiliumi bei saulėta asmenybe. „Noriu sukurti kvapą, kuris primintų mano namus ir vaikystę. Vasara, saulė ir paplūdimys.” – sako Thammy. „Sol“ kvapas šiltas ir tyras su sandalmedžio aliejumi, burbono vanilės ir morkos šerdimi, suteikia aksominį ir spalvingą prisilietimą.

Spalvinga ir saulėta Brazilija paverčiama švelniu natūralaus ir švelnaus gėrio mišiniu. Mėgaukitės šiltu natūralaus sandalmedžio kremiškumu bei burbono vanilės sodrumu. Prisiglausdamas šešėlyje po apelsinmedžiu, sėdint ant kamieno. Koks malonumas dalytis ir valgyti gryną šokoladą su šlakeliu laukinio medaus.

Papildoma informacija

Šioje kolekcijoje švenčiamas gamtos grožis ir motinos bei vaiko ryšys per originalias Ninos, Lucy ir Thammy istorijas bei šviežias nesenstančių natų interpretacijas. Kvapai sukurti, kad mama ir vaikas galėtų rinktis kartu ir mintyse užfiksuoti konkrečius įvykius, vietas ir jausmų prisiminimus – vienas kvapas namams, kitas – atostogoms.

Naudojimas

Kvapai yra glaudžiai susiję su mūsų emocijomis ir nostalgijos jausmu, dažnai sukelia džiaugsmingus jausmus dėl mūsų asmeninių asociacijų su jais. Mes gimstame su tuščia kvapų biblioteka, kurią visą gyvenimą kruopščiai užpildome naujais kvapais. Su naujais Kenkô tualetiniais vandenimis jūsų vaikas turės nepaprastą įrankį, kuris paguos, kai bus liūdnas ar sunerimęs, o užaugęs galės grįžti į laimingą vaikystę.

Tinkamas ir švelnus kūnui ir drabužiams. Kvapą rekomenduojame naudoti kartu su rinkinyje esančia skarele.

Sudėtis

INCI: Vanduo, Etanolis*, Kvepalai, Linalolas, Citralis, Eugenolis, Geraniolis, Limonenas (100% natūralus).

*Pagaminta iš vietinių ekologiškų kviečių (be denatūrantų), dozuotų kiek įmanoma mažiau.

Sol tualetinis vanduo buvo specialiai sukurtas vaikams nuo 4 metų. Kvapas ir alkoholio procentas dozuojamas kuo mažesnis.

Kvapas yra 100% natūralus, susidedantis iš aukštos kokybės aliejų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą, mes informuosime, kai prekė bus sandėlyje.
NEMOKAMAS pristatymas nuo 60 Eur