Ekologiškos Aloe Vera Sultys

19,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Fushi ekologiškos Aloe Vera sultys yra itin grynos (99,9 % gryno alavijo), nefiltruotos, be sintetinių konservantų ir latekso.

Aloe Vera sultys yra naudingos virškinimui, ramina virškinimo sistemą bei virškinimo traktą. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip natūralus kasdienis burnos skalavimo skystis, kad būtų užtikrinta optimali burnos sveikata arba tepamas išoriškai ant odos, kad padėtų nuraminti sudirgimus, įskaitant egzemą, psoriazę ir saulės nudegimą.

Tūris
500ml
Privalumai
Veganiškas
Įkvėptas ajurvedos
Be žiauraus elgesio su gyvūnais

Turime

Kas tai?

„Fushi“ ekologiškos Aloe Vera sultys yra šviežiai, šalto spaudimo ir jose yra garantuotas 1700 mg/l polisacharidų – aukščiausias kiekis, šiuo metu Jungtinėje Karalystėje.

Produktui išgauti naudojami rankomis atrinkti subrendusių, biodinamiškai auginamų augalų lapai, o sultys išgaunamos iš vidinio augalo lapo – šioje augalo dalyje išgaunamas maistinių medžiagų prisotintas gydomasis gelis, kuris yra pati naudingiausia augalo dalis.

Ekologiškos Aloe Vera sultys yra itin grynos (99,9 % gryno alavijo), nefiltruotos, be sintetinių konservantų ir latekso.

Kilmės šalis: Meksika

Kam jos naudingos?

Aloe Vera sultys yra naudingos virškinimui, ramina virškinimo sistemą bei virškinimo traktą.

Jos taip pat gali būti naudojamos kaip natūralus kasdienis burnos skalavimo skystis, kad būtų užtikrinta optimali burnos sveikata arba tepamas išoriškai ant odos, kad padėtų nuraminti sudirgimus, įskaitant egzemą, psoriazę ir saulės nudegimą.

Naudojimas

Gerti po 3–5 šaukštus (50–90 ml) per dieną prieš valgį arba kaip nurodė sveikatos priežiūros specialistas. Taip pat galima dėti į kokteilius, vaisių sultis arba vartoti vieną.

Prieš naudojimą suplakti.

Atidarius laikyti šaldytuve, atidarytą produktą naudoti 3 savaites.

Sudėtis

99.9% (Aloe barbadensis), Citrinų rūgštis iš Tapijokos 0.1% Ekologiškai auginamas Meksikoje. 

Pasterizavimas: prieš pilant sultis jos 1 minutę pakaitinamos iki 82 laipsnių ir iškart atvėsinamos. Be kalio sorbato, natrio benzoato ar kitų sintetinių konservantų. Nefiltruotos. Nepagaminta iš koncentrato ir be konservantų: nepridėta vandens. Gausu polisacharidų.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!