Kakava + Kolagenas

37,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Skanus šokoladinis prabangios Peru kakavos mišinys kartu su dideliu kiekiu gerai įsisavinamų hidrolizuotų kolageno peptidų, kad pamaitintų jūsų odą iš vidaus.

Gausus skaidulų šaltinis, padedantis palaikyti virškinimo funkciją ir žarnyno mikrobiomą. Mišinys aprūpina maistinėmis medžiagomis ir yra puikus baltymų šaltinis.

Kiekis
250g
Privalumai
Be glitimo
Be pieno produktų
100% natūralus

Turime

Kas tai?

Skanus šokoladinis prabangios Peru kakavos mišinys kartu su dideliu kiekiu gerai įsisavinamų hidrolizuotų kolageno peptidų, kad pamaitintų jūsų odą iš vidaus.

Su ekologiškais augalais, kuriuos sudaro adaptogeninė ashwagandha, padedanti ugdyti atsparumą stresui, baobabas, saldūs žemiški burokėliai ir ceratoniniai česnakai bei cinamonas, suteikiantys natūralaus saldumo užuominą.

Kiekvienoje porcijoje yra gausus skaidulų šaltinis, padedantis palaikyti virškinimo funkciją ir žarnyno mikrobiomą. Mišinys aprūpina maistinėmis medžiagomis ir yra puikus baltymų šaltinis suteikiantis maisto medžiagų ir taip palaikantis gerą kasdienę savijautą ar sustiprinantis po badavimo.

Kuo jis toks nuostabus?

1 tipo hidrolizuotas kolagenas;

Puikus baltymų šaltinis, padedantis palaikyti normalią odos, kaulų būklę bei raumenų masės augimą taip pat sustiprinantis po badavimo;

Gausus skaidulų šaltinis padedantis palaikyti virškinimo sistemą;

Gaunamas iš žolėdžių galvijų.

Naudojimas

10g produkto sumaišykite su 150–200ml šilto pieno ar augalinio pieno.

Jei laikotės „Brave Method“ metodikos, pridėkite 1 arbatinį šaukštelį „True MCT“ aliejaus (nebūtina).

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, suvartoti per 3 mėnesius nuo atidarymo.

Sudėtis

Sudedamosios dalys rankiniu būdu sumaišytos JK: ekologiška neapdorota kakava (30%), ekologiška kakava, žolėdžių galvijų kolagenas* (20%), ekologiški burokėliai, ekologiškas cinamonas, ekologiškos saldžiosios ceratonijos, ekologiškos migdomosios vitanijos, ekologiški baobabai, Himalajų rožinė druska*.

*Nurodo neekologiškas sudedamąsias dalis.

Iš viso ekologiškų sudedamųjų dalių: 79%

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!