Gintaro lūpų aliejus

59,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Šiame buteliuke esančiame natūralaus aliejaus mišinyje gausu maitinamųjų ir drėkinančių savybių, o aktyvus gintaras vaidina pagrindinį vaidmenį. Buteliuke gausu ne tik veikliųjų medžiagų – aliejaus konsistencijos gaminyje švyti ir plaukioja tikro Baltijos gintaro gabaliukai. Aplikacinis rutulys taip pat pagamintas iš šio švaraus mineralo, neapdoroto pagal aukščiausius standartus. Mažas, bet veiksmingas lūpų priežiūros žingsnis jūsų įprastoje odos rutinoje, kuris daro stebuklus – tepkite kasdien ir stebėkite gamtos bučinių rezultatus.

Privalumai
100% natūralus
Unikalus

Liko tik 3

Kas tai?

Lėtas gintaro mineralų šokis skalsiame aliejuje – tai dar viena Amber Touch gamtos paslaptis jūsų odai. Šį kartą lūpoms: natūralus aliejinis mišinys turtingas maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, o jo pagrindinė rolė, žinoma, atitenka veikliajam gintarui.

Buteliuke gausu ne tik veikliųjų medžiagų, tokių kaip ricinų, saulėgrąžų sėklų, jojobos, aguonų sėklų aliejai, aliejinės konsistencijos priemonėje žėri ir plaukioja tikro Baltijos gintaro gabalėliai. Šis elementas sukuria dar įtaigesnę estetiką ir sustiprina veikliųjų priemonių savybes. Aplikacijos rutuliukas taip pat pagamintas iš šio švaraus, nepresuoto ir pagal aukščiausius standartus apdirbto mineralo. Dažnai pamirštas, mažas, bet efektyvus lūpų priežiūros žingsnelis įprastoje odos rutinoje daro stebuklus – aplikuokite kasdien ir stebėkite gamtos bučinių rezultatus.

Naudojimas

Tepkite ant lūpų kasdien ar taip dažnai kaip jums norisi.

Sudėtis
Polyglyceryl-2 Isostearate / Dimer Dilinoleate Copolymer, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Squalene, Papever Somniferum Seed Oil, Tocopherol, Amber Extract.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!