Ar Jums tinka siūlomos paslaugos?

A tipo asmenybės

A tipo asmenybės

Tai žmonės, turintys daug lyderystės bruožų, pasižymintys konkurencingumu, kartais nekantrumu, bet galintys pasigirti dideliais pasiekimais. Tokio žmogaus gyvenime dažnai figūruoja:

 • ilgos darbo valandos
 • sėdimas darbas
 • aukštas streso lygis
 • miego trūkumas
 • dažnos kelionės
 • nesubalansuota mityba

A tipo asmenybės linkusios dažniau patirti lėtinį stresą, prarasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, pasižymi nekantrumu, nemokėjimu atsipalaiduoti. Visos šios savybės neigiamai atsiliepia jų gyvenimo kokybei. Žmogus dažnai jaučiasi prarandantis kontrolę, pasimetęs informacijos gausoje, ieško struktūros, kuri atitiktų būtent jo gyvenimo ir asmenybės būdą.

Žmonės, pasiruošę siekti geresnės gyvenimo kokybės ir keisti įsisenėjusius įpročius

Gyvename paradoksų pasaulyje – dažnai girdime, kaip svarbu savimi rūpintis, tačiau mus supa aplinka, kuri sveikatai dažnai kenkia. Maistas, užterštumas, triukšmas, stresas… visi šie veiksniai mums daro neigiamą įtaką. Nuo ko pradėti?

Geresnė gyvenimo kokybė
Svorio sureguliavimas

Norintys sureguliuoti svorį sveikatai palankiu būdu

Dažnai girdime, kad norint pasiekti idealų svorį, užtenka pradėti sportuoti ir suderinti mitybą. Šis receptas veikia toli gražu ne visiems. Neretai svorio problemos susijusios su hormonų ir virškinamojo trakto sutrikimais, dideliais toksinų kiekiais, patiriamu stresu, išderintomis emocijomis ir mąstymo klaidomis. Remdamasi savo profesine patirtimi išsiaiškinau, kad šios problemos šaknys slypi giliai, todėl ją spręsti palankiausia bio-individualiai.

Moterys, grįžtančios iš motinystės atostogų

Šios moterys siekia sėkmingai suderinti darbą, asmeninį gyvenimą ir motinystę, atrasti laiko sau ir artimiesiems. Konsultacijų metu suteikiama visapusiška mentorystė, kurios tikslas – atstatyti fizinį ir psichologinį balansą, susigrąžinti formas, pajausti moteriškumą, susigrąžinti energiją ir produktyvumą.

Motinystės atostogos
Paauglystė

Paaugliai

Paauglystė – neabejotinai vienas sudėtingiausių gyvenimo periodų, kurio metu paaugliai dėl brendimo ir hormonų pokyčių pradeda gėdytis savo kūno, jiems didėja apetitas, atsiranda spuogai, kyla noras išsiskirti iš bendraamžių, o atsakomybė mokslo įstaigose ir patiriama įtampa gali paskatinti priimti netinkamus gyvenimo sprendimus.

Liečiamos temos:

 • gyvenimo būdo svarba
 • mityba
 • režimas
 • fizinis aktyvumas
 • laiko planavimas
 • tikslų nustatymas

Sveiką gyvenimo būdą propaguojantys žmonės

Šiuolaikiniame pasaulyje informacijos tiek daug, kad nesunku pasimesti. Domiuosi naujausiais mokslo pasiekimais ir konsultuoju natūralaus organizmo atjauninimo, sveikatingumo ir geros savijautos klausimais. Taikau tik mokslo patvirtintas metodikas, todėl galite būti tikri, kad savo tikslus pasieksite sveikatai palankiausiais ir fizinę bei emocinę sveikatą tausojančiais būdais.

Sveikas gyvenimo būdas

Registruokitės vienkartinei konsultacijai

Konsultacijos metu išklausysiu problemas ir nusiskundimus, rekomenduosiu tinkamiausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį paketą, atsakysiu į visus kylančius klausimus, nukreipsiu suteikdama pirmines rekomendacijas.

Viktorija Macijauskienė

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą, mes informuosime, kai prekė bus sandėlyje.
NEMOKAMAS pristatymas nuo 60 Eur