Funkciniai tyrimai

Bendradarbiauju su laboratorijos kompanija, siūlančia pažangiausius funkcinius tyrimus, kurie padeda pagrįstai įvertinti organizmo būklę ir tai, kaip tam tikri esminiai disbalansai gali trukdyti jums pasiekti optimalios sveikatos ir norimos savijautos.

Savarankiškai atliekami pažangūs funkciniai tyrimai yra puikus įrankis, padėsiantis atskleisti daugelio lėtinių ligų ir negalavimų priežastis. Jie gali apimti kraujo, išmatų, šlapimo, seilių ar plaukų mėginius, siekiant gauti informacijos apie medžiagų apykaitos, mitybos, endokrininę, virškinamojo trakto, hormonų, imuninę, detoksikacijos ir kitas organizmo sistemas.

Šie duomenys padeda itin efektyviai parinkti individualų sveikatingumo ir organizmo rebalansavimo planą.

Atsižvelgiant į kliento būklę ir nusiskundimus, gali būti rekomenduojami ir kiti čia neišvardyti savarankiški funkciniai tyrimai.

Pažangiausi funkciniai tyrimai

Plaukų audinio mineralų analizė

Tai viena vertingiausių kasdienės ir prevencinės sveikatos priežiūros patikros priemonių, nes suteikia informacijos apie esamą sveikatos būklę.

Tai saugus ir neinvazinis tyrimas, atspindintis maistinių ir toksinių elementų kiekį kūno audiniuose.

Plaukų mėginiai padeda nustatyti pusiausvyros sutrikimus, kurių įprastinis kraujo tyrimas gali nepastebėti. Šis tyrimas yra puikus būdas užkirsti kelią sveikatos sutrikimams, nes mineralų disbalansas organizme pastebimas gerokai anksčiau, nei šie sutrikimai tampa lėtiniais.

Mineralai suteikia struktūrą kaulams ir dantims, palaiko organizmo pH ir vandens pusiausvyrą, nervų veiklą, raumenų susitraukimą, energijos gamybą, fermentų reakciją ir hormonų funkciją. Todėl mitybos būklės stebėjimas yra svarbus mūsų sveikatai.

Kam patartina jį atlikti?

Vaikai

Mineralinės medžiagos yra būtinos augimui ir vystymuisi.  Ypatingai rekomenduojama atlikti esant elgesio problemoms, mokymosi sunkumams, hiperaktyvumui ir pasikartojančioms ligoms.

Sportininkai ir atletai

Subalansuoto pagrindinių maistinių medžiagų kiekio palaikymas yra labai svarbus ištvermei, rezultatų gerinimui ir atsigavimui po traumų.

Vaisingumas ir nėštumas

Kai mitybos elementai nėra subalansuoti, tai gali turėti pasekmių sveikatai. Daugelis mineralinių medžiagų turi tiesioginį poveikį mūsų hormonų lygiui ir gali sukelti vaisingumo problemų. Toksiški elementai gali turėti įtakos kūdikio sveikatai.

Menopauzė

Mineralai turi tiesioginį poveikį mūsų hormonams. Dėl hormonų pusiausvyros sutrikimo gali atsirasti karščio bangos ir naktinis prakaitavimas, miego sutrikimai, nuotaikos pokyčiai ir kiti varginantys simptomai.

Vyresnio amžiaus žmonės

Plaukų audinio mineralų analizė gali atskleisti kai kurias pagyvenusių žmonių ligų priežastis. Išsprendus mineralinių medžiagų disbalanso problemą ir detoksikavus sunkiuosius metalus, gali gerokai pagerėti nuotaika ir gyvenimo kokybė.

Kaina – 149 eur + pristatymas
Dutch Testas

DUTCH Complete™” yra pažangiausias hormonų testas, siūlantis išsamų lytinių ir antinksčių hormonų bei melatonino ir jų metabolitų profilį, padedantį nustatyti hormonų disbalanso simptomus. Mėginiai lengvai surenkami namų sąlygomis ir siunčiami į laboratoriją. DUTCH Complete™ yra tiksliausias testas, leidžiantis visapusiškai įvertinti hormonų sveikatą.

Testas tinka moterims ir vyrams.

KAINA 369 + PRISTATYMAS
Maisto netoleravimo testas 184 IgG

Maisto netoleravimas gali kelti įvairius negalavimus, uždegimus ir nemalonius simptomus  (pilvo pūtimas, migrena, nepaaiškinamas nuovargis, pasikartojančios infekcijos, kvėpavimo takų ar dermatologinės problemos). 184 Išsamios IgG maisto produktų grupės padeda nustatyti uždelstas reakcijas į maistą. Simptomai gali pasireikšti praėjus 72 valandoms po valgymo, todėl sunku nustatyti, koks maistas sukėlė reakciją. Pašalinus netinkamus maisto produktus, mažinama bendra imuninės sistemos apkrova, malšinami uždegimai ir skatinamas žarnyno gijimas.

Kaina 295 eur + pristatymas
GI Effects (3-jų dienų surinkimas)

“GI Effects” yra pažangus išmatų tyrimas, kuriuo matuojami svarbiausi virškinamojo trakto funkcijos biomarkeriai, suteikiantis vertingų klinikinių žinių apie virškinimo veiklą, žarnyno uždegimą ir  mikrobiomą – sritis, turinčias įtakos ne tik virškinamojo trakto, bet ir bendrai sveikatai.

Kaina 495 eur + pristatymas
Organinių rūgščių testas

Organinių rūgščių testas suteikia išsamų metabolinį vaizdą apie bendrą kliento sveikatos būklę, kurį sudaro daugiau nei 70 žymenų.  Jis leidžia tiksliai įvertinti žarnyno mieles ir bakterijas.  Neįprastai didelis šių mikroorganizmų kiekis gali sukelti arba pabloginti elgesio sutrikimus, hiperaktyvumą, judėjimo sutrikimus, nuovargį ir imuninės sistemos veiklą. Daugelis žmonių, sergančių lėtinėmis ligomis ir neurologiniais sutrikimais, su šlapimu dažnai išskiria keletą neįprastų organinių rūgščių. Šių rūgščių didelio kiekio priežastis gali būti geriamųjų antibiotikų vartojimas, daug cukraus turinti mityba, imuniteto nepakankamumas, įgytos infekcijos, taip pat genetiniai veiksniai.

Organinių rūgščių testas taip pat apima vitaminų ir mineralų, oksidacinio streso, neurotransmiterių lygio žymenis ir yra vienintelis, apimantis oksalatų, kurie stipriai susiję su daugeliu lėtinių ligų, žymenis.

Kaina 350 eur + pristatymas
Riebiųjų rūgščių tyrimas

Riebiųjų rūgščių disbalansas gali būti įvairių lėtinių sveikatos sutrikimų priežastimi. Šiuo tyrimu įvertinama esminė pusiausvyra tarp nepakeičiamųjų Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių. Tyrimas padės nustatyti, ar reikia papildyti jų kiekį ir (arba) keisti mitybą su tikslu palaikyti riebiųjų rūgščių pakankamumą ir pusiausvyrą.

Kaina 139 eur + pristatymas
Pažangūs funkciniai tyrimai

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą, mes informuosime, kai prekė bus sandėlyje.
NEMOKAMAS pristatymas nuo 60 Eur