Bendrosios sąlygos

Pirkėjas, užsisakydamas Prekes, Paslaugas ar registruodamasis Konsultacijai, sutinka būti saistomas šių Bendrųjų sąlygų.

Šios Bendrosios sąlygos reiškia teisinį susitarimą tarp jūsų ir Pardavėjo (MB Holistinis konceptas) dėl Paslaugų teikimo ir/ar dėl Prekių pirkimo. Šiose Bendrosiose sąlygose yra nustatytos Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teisės, pareigos ir atsakomybė įsigyjant Prekes ir/ar Paslaugas iš Pardavėjo.

 1. Sąvokos
  • Pardavėjas, Mes, šalis – MB Holistinis konceptas, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti mažoji bendrija, įmonės kodas – 306078140, adresas Dominikonų g. 9-2, Vilnius, Lietuva.
  • Paslaugų teikimo sutartis – tarp Pardavėjo ir Kliento sudaryta sutartis dėl Pardavėjo teikiamų paslaugų gavimo.
  • Pirkimo-pardavimo sutartis – tarp Pardavėjo ir Kliento sudaryta sutartis dėl Prekių įsigijimo iš Pardavėjo.
  • Klientas, Jūs, šalis – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris naudojasi Paslaugomis ar perka Prekes.
  • Programa – Pardavėjo teikiamos Paslaugos sveikatos tikslais pagal sudarytą individualų (mokomojo pobūdžio) veiksmų planą.
  • Konsultacija – Pardavėjo (mokamai arba nemokamai) suteikiama Paslauga, kurios tikslas sveikatingumo patarimai.
  • Paslaugos – Pardavėjo teikiami edukuojamojo pobūdžio sveikatingumo patarimai, papildų parinkimas, mitybos rekomendacijos ir kitos susijusios paslaugos, kurias teikia Pardavėjas.
  • Prekės – Interneto svetainėje esančios prekės, taip pat prekės, kurias galima įsigyti parduotuvėje.
  • Interneto svetainė – https://wellyou.lt/.
 2. Sutarties sudarymas
  1. Klientas gali užsisakyti Prekes ir/ar Paslaugas Wellyou pasirinkdamas vieną iš šių būdų:
   1. internetu: https://www.wellyou.lt/
  2. Internetu sudaroma Paslaugų sutartis, Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento laikoma sudaryta nuo patvirtinimo apie užsakymo priėmimą išsiuntimo pirkėjui jo nurodytu elektroninio pašto adresu. Sudarius Paslaugų ir/ar Pirkimo-pardavimo sutartį, šios taisyklės tampa neatskiriama Paslaugų ir/ar Pirkimo-pardavimo sutarties dalis.
  3. Parduotuvėje sudaroma Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento laikoma sudaryta nuo pinigų už Prekes sumokėjimo.
  4. Parduotuvėje sudaroma Paslaugų sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento laikoma sudaryta nuo sutarties dėl Paslaugų teikimo pasirašymo.
  5. Interneto svetainėje, Kliento užsakyme nurodytas Prekių ir Paslaugų krepšelis, jų kiekis, kaina ir kitos sąlygos tampa privaloma ir neatskiriama sutarties dalimi nuo patvirtinimo apie užsakymo priėmimą išsiuntimo Klientui jo nurodytu elektroninio pašto adresu.
 3. Paslaugų ir Prekių kaina
  1. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti teikiamų Paslaugų ir Prekių kainas.
  2. Kainos yra nurodomos su PVM.
  3. Prekių pristatymo išlaidos nėra įskaičiuotos į Prekės kainą.
 4. Atsakomybės ribojimas
  1. Pardavėjas pataria Klientui ir toliau lankytis pas savo sveikatos priežiūros specialistus, įskaitant, bet neapsiribojant, gydytoją, ir gydytis pas jį. Klientas supranta, kad Pardavėjas neatlieka gydytojo, licencijuoto dietologo, psichologo ar kito licencijuoto ar registruoto specialisto funkcijų. Atitinkamai klientas supranta, kad Pardavėjas neteikia sveikatos priežiūros, medicinos ar mitybos terapijos paslaugų ir jokiu būdu nediagnozuoja, ir negydo jokių ligų, būklių ar kitų fizinių ar psichinių žmogaus kūno negalavimų.
  2. Klientas pasirinko dirbti su Pardavėju ir supranta, kad gauta informacija neturėtų būti laikoma medicinos ar slaugos patarimu. Taip pat, Klientas supranta, kad Pardavėjo teikiamos paslaugos tikrai nėra skirtos pakeisti Jūsų lankymąsi pas licencijuotus sveikatos priežiūros specialistus.
  3. Visiems klientams  rekomenduojama prieš pradedant vartoti bet kokias naujas vaistažoles ar maisto papildus pasitarti su gydytoju ar medicinos specialistu.
  4. Klientas supranta, kad teikiamos laboratorinių tyrimų interpretacijos yra mokomoji priemonė asmeninės sveikatos tikslais, dėl to Klientas atleidžia Pardavėją nuo bet kokios atsakomybės už žalą ar nuostolius, atsiradusius dėl laboratorinių tyrimų rezultatų ir (arba) pateiktų mitybos, papildų ir gyvenimo būdo pasiūlymų naudojimo ar rėmimosi jais.
  5. Klientas supranta, kad Pardavėjas nediagnozuoja ligų, negalavimų ir jų negydo. Pardavėjas interpretuoja gautus laboratorinius tyrimus, tačiau interpretacija nepakeičia asmeninės konsultacijos pas licencijuotus gydytojus. Dėl to, Klientas atleidžia Pardavėją nuo bet kokios atsakomybės už bet kokios sveikatos būklės ar ligos nenustatymą.
 5. Asmeninė Kliento atsakomybė
  1. Klientas pripažįsta, kad prisiima visą atsakomybę už savo gyvenimą ir gerovę, taip pat už savo šeimos narių ir vaikų (jei taikoma) gyvenimą ir gerovę bei visus sprendimus, priimtus šių Paslaugų, Konsultacijų teikimo metu ir po jų.
  2. Klientas prisiima su Paslaugų, Konsultacijų teikimu susijusią riziką, nepriklausomai nuo to, ar tokią riziką sukėlė, ar padidino Pardavėjas.
 6. Saugumas ir asmens duomenys
  1. Mes įgyvendinome tinkamas technines ir organizacines priemones, kad užtikrintume duomenų tvarkymo keliamą riziką atitinkantį saugumo lygį, ypač apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto Kliento duomenų sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, atskleidimo ar prieigos prie jų neturint leidimo.
  2. Mūsų Privatumo politikoje paaiškinama, kaip ir kokiais tikslais mes renkame, naudojame, saugome, atskleidžiame ir apsaugome Asmens duomenis, kuriuos jūs mums pateikiate. Sutikdami su šiomis Sąlygomis patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate laikytis mūsų Privatumo politikos nuostatų.
  3. Daugiau sužinoti apie tvarkomus asmens duomenis galite čia: [Pridėti nuorodą į Privatumo politika, kai ji atsiras interneto svetainėje]
 7. Konfidencialumas
  1. Klientas pripažįsta, kad Pardavėjas griežtai laikysis konfidencialumo ir saugos visą informaciją, kuria bus keičiamasi Programos sesijų metu ar Paslaugos teikimo, Konsultacijos metu.
  2. Klientas žino, kad Pardavėjui draudžiama atskleisti saugomą sveikatos priežiūros informaciją, išskyrus atvejus, kai Klientas duoda raštišką leidimą.
  3. Klientas taip pat sutinka išlaikyti griežtą kitų grupės narių konfidencialumą.
 8. Teisės pasirinkimas, ginčų sprendimas
  1. Šios Bendrosios sąlygos aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus. Jei kuri nors šių Bendrųjų sąlygų nuostata laikoma neįgyvendinama, likusios sutarties dalys aiškinamos atskirai ir lieka galioti.
  2. Jei tarp šalių kiltų ginčas iš Paslaugų teikimo ar Pirkimo-pardavimo sutarties arba kitaip susijęs su šalių santykiais, šalys įsipareigoja ginčą spręsti derybų būdu.
  3. Kompetencija spręsti bet kokius ginčus priklauso kompetentingiems Vilniaus teismams.
 9. Baigiamosios nuostatos
  1. Kai Klientas nesutinka su Pardavėjo atsakymu į Kliento rašytinę pretenziją, savo prašymą/skundą dėl įsigytos Prekės, Paslaugos iš Pardavėjo, Klientas (fizinis asmuo, vartotojas) gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai esančiai Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, taip pat tai gali padaryti el. paštu tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse). Klientas (fizinis asmuo, vartotojas) gali užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą, mes informuosime, kai prekė bus sandėlyje.
Perkant prekių >59 Eur DOVANA - The Natural Deodorant mini dezodorantas*. Prekių kiekis ribotas
Perkant LESSE bet kurį produktą DOVANA - LESSE mini priemonė nuo saulės SPF30*. Prekių kiekis ribotas
NEMOKAMAS pristatymas nuo 60 Eur
-10%