Kenkô tualetinis vanduo vaikams Lilja

40,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Įkvėpta ir sukurta bendradarbiaujant su mamomis. Unikalus tualetinis vanduo vaikams (4 m.+), laimė butelyje. Kvapas siekia įkūnyti džiaugsmingas akimirkas bei gražiame stikliniame butelyje saugoti nepamirštamus šeimos prisiminimus.

Kenkô tualetinio vandens Lilja siūlo malonų, saldų, švarų pakalnučių, aviečių lapų, magnolijos lapų, vanilės, bergamotės bei narcizų kvapą.

Tūris
50ml
Privalumai
100% natūralus ir veganiškas
Priedai
Žaisminga vaikiška skarelė

Liko tik 3

Kas tai?

Įkvėpta ir sukurta bendradarbiaujant su mamomis. Šiuo kvapu siekiama įkūnyti džiaugsmingas akimirkas bei gražiame stikliniame butelyje išsaugoti nepamirštamus šeimos prisiminimus.

Su šiuo 100% natūraliu tualetiniu vandeniu Kenkô nori pagerbti jūsų ryšį su vaiku, kvapas, kuris jūsų brangųjį apgaubs mamos meile ir bus gražiausių vaikystės prisiminimų išraiška.

Kvapas Lilja, kurį atgaivino Nina Pierson, ekologiškų salotų barų tinklo SLA įkūrėja, bestselerių „Mama’en“ ir „De Geboortebundel“ autorė bei trijų vaikų mama. „Mano įkvėpimas šiam kvapui kilęs iš Švedijos vasarų, kur niekada netemsta, vaikščioti basomis lauke, skinti laukines avietes ir, žinoma, pakalnutes.” – apibūdina Nina.

„Lilja“ siūlo malonų, saldų, švarų pakalnučių*, aviečių lapų, magnolijos lapų, vanilės, bergamotės, narcizų ir aitriųjų apelsinų lapų kvapą.

*Kadangi natūralaus pakalnučių aliejaus nėra, o norime sukurti tik 100% natūralius kvapus, tos retos gėlės pojūtį ir kvapą pamėgdžiojome narcizų ir aitriųjų apelsinų lapais.

Papildoma informacija

Šioje kolekcijoje švenčiamas gamtos grožis ir motinos bei vaiko ryšys per originalias Ninos, Lucy ir Thammy istorijas bei šviežias nesenstančių natų interpretacijas. Kvapai sukurti, kad mama ir vaikas galėtų rinktis kartu ir mintyse užfiksuoti konkrečius įvykius, vietas ir jausmų prisiminimus – vienas kvapas namams, kitas – atostogoms.

Naudojimas

Kvapai yra glaudžiai susiję su mūsų emocijomis ir nostalgijos jausmu, dažnai sukelia džiaugsmingus jausmus dėl mūsų asmeninių asociacijų su jais. Mes gimstame su tuščia kvapų biblioteka, kurią visą gyvenimą kruopščiai užpildome naujais kvapais. Su naujais Kenkô tualetiniais vandenimis jūsų vaikas turės nepaprastą įrankį, kuris paguos, kai bus liūdnas ar sunerimęs, o užaugęs galės grįžti į laimingą vaikystę.

Tinkamas ir švelnus kūnui ir drabužiams. Kvapą rekomenduojame naudoti kartu su rinkinyje esančia skarele.

Sudėtis

INCI: Vanduo, Etanolis*, Kvepalai, Linalolas, Citralis, Eugenolis, Geraniolis, Limonenas (100% natūralus).

*Pagaminta iš vietinių ekologiškų kviečių (be denatūrantų), dozuotų kiek įmanoma mažiau.

Lilja tualetinis vanduo buvo specialiai sukurtas vaikams nuo 4 metų. Kvapas ir alkoholio procentas dozuojamas kuo mažesnis.

Kvapas yra 100% natūralus, susidedantis iš aukštos kokybės aliejų.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!