Merme Berlin kolageno serumas – natūralaus kolageno gamybos skatintojas

58,00 

Kaina su mokesčiais. Siuntimas skaičiuojamas atsiskaitant.

Pirmasis pasaulyje veganiškas kolagenas, kuris 100 % atitinka žmogaus 21 tipo kolageną ir pasižymi kliniškai įrodytu veiksmingumu.

Sudėtis
100 % veganiškas, biologiškai aktyvus kolagenas (vanduo, polipeptidas-121, heksano diolis, butilenglikolis).
Kiekis
30ml
Kvapas
Be kvapo

Turime

Kas tai?

PETA Vokietijos apdovanojimo už inovatyviausią gaminį laimėtojas 2022 m.

Pirmasis pasaulyje veganiškas kolagenas, kuris 100 % atitinka žmogaus 21 tipo kolageną ir pasižymi kliniškai įrodytu veiksmingumu.

Šis veido kolageno serumas imituoja natūralaus žmogaus organizme gaminamo kolageno poveikį, todėl jūsų oda atrodys stangresnė, putlesnė ir lygesnė. Jis ne tik padidins kolageno koncentraciją jūsų odoje, bet ir padės stimuliuoti natūralaus kolageno gamybą jūsų organizme.

Kuo jis toks nuostabus?

Kolagenas natūraliai gaminasi organizme ir yra struktūrinis baltymas, kuris yra jūsų odos statybinė medžiaga. Deja, su amžiumi natūralus organizmo gebėjimas gaminti kolageną mažėja, todėl atsiranda smulkių raukšlelių, pigmentacijos ir prarandamas stangrumas.

MERME veido kolageno serumas yra pirmasis veganiškas kolagenas, veikiantis nenaudojant žmogaus audinių ar gyvūninių papildų. Tradiciškai odos priežiūros pramonėje buvo naudojamas gyvūninis kolagenas, išgaunamas iš žuvų žvynų ir odos – iki šiol.

Dabar, naudojant tik augalinį cukrų, biodizaino fermentacijos procese atkurtos žmogaus 21 tipo kolageno atjauninančios savybės – forma, skirta naudoti ant odos. Ši odą atnaujinanti formulė su kliniškai įrodytais rezultatais palaiko odos stangrumą, švelnumą ir elastingumą – tai raktas į jaunatvišką ir švytinčią veido odą.

Padeda

Kovoja su matomais senėjimo požymiais, mažindamas raukšles ir sausumą.

Gerina odos elastingumą ir bendrą odos spindesį.

Mažina aknės randus ir saulės dėmes.

Pagerina odos tekstūrą.

Mažina odos paraudimą ir pigmentaciją.

Klinikinių tyrimų rezultatai
  • 93 % tiriamųjų jau per 4 savaites pastebimai sumažėjo raukšlių gylis.
  • 100 % tiriamųjų per 4 savaites pastebėtas reikšmingas odos elastingumo pagerėjimas – naudojant instrumentinį matavimą, o ne suvokimo tyrimą.
  • 100 % tiriamųjų per 4 savaites pastebėtas odos švelnumo padidėjimas.
  • 48 % tiriamųjų per 4 savaites sumažėjo odos paraudimas.
  • 100 % tiriamųjų per 4 savaites pagerėjo odos tekstūra.
  • 100 % tiriamųjų per 4 savaites vizualiai pagerėjo odos lygumas.
Kaip naudoti?

Po veido valymo ir tonizavimo užpurkškite 2-4 purškimus ant veido ir kaklo. Įsitikinkite, kad purškalas įsigeria į odą. Po to naudokite kitus serumus ir aliejus, kad oda būtų gerai padengta.

Taip pat galima naudoti kartu su Merme veido skaistinančia pudra – vitamino C pagalba, optimizuojama odos kolageno gamyba.

Kaip jis tinka jūsų kasdienybei?

RYTAS

Tepkite po veido valomųjų ir tonizuojamųjų kremų, prieš kitus serumus, aliejus ir makiažą.

VAKARAS

Naudokite po veido valomųjų, šveičiamųjų ir tonizuojamųjų priemonių, prieš gydomąsias priemones, kitus serumus ir aliejus.

Privalumai

Jūsų odos statybiniai blokai

Kolagenas yra natūraliai gaminamas organizmo ir yra struktūrinis baltymas, kuris veikia kaip jūsų odos statybinė medžiaga. Tai jūsų odos klijai, kurie padeda odai išlikti elastingai ir tvirtai.

1:1 atitinka žmogaus kolageną

Vykdant atsinaujinančią biologinio dizaino fermentacijos procesą, kuriame naudojamas tik augalinis cukrus, jaunystę atkuriančios žmogaus 21 tipo kolageno savybės buvo atkurtos vietine forma – neprilygstamu suderinamumu su žmogaus odos ląstelėmis.

Patvirtinta klinikiniais tyrimais

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad ši odą stiprinanti formulė padeda palaikyti odos stangrumą, skaistumą ir elastingumą – tai raktas į jaunatvišką ir švytinčią veido odą. Taip pat įrodyta, kad ji gerina odos paraudimą ir rožinę.

Patarimai

Patartina derinti su Merme veido drėkinamuoju serumu (gryna hialurono rūgštis). Kolagenas ir hialurono rūgštis yra galingas duetas, kuris palaiko vienas kitą. Kolagenas stangrina odą, o hialurono rūgštis drėkina odą. Hialurono rūgštis sulaiko vandenį, išlaikydama kolageną drėgną ir elastingą.

Kolagenas ir hialurono rūgštis natūraliai gaminami organizme, todėl jie lengvai absorbuojami ir įsisavinami odoje.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite WELL YOU naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą turinį apie holistinę sveikatą ir mitybą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

*.*